گروه مهندسی و تولیدی فرابنفش و فراپوشرنگ پارسیان

تولیدکننده انواع مرکب، چسب و پوششهای تخصصی در صنعت چاپ و بسته بندی

29سال تجربه
2واحد تولیدی
157همکار تجاری

درباره ما

گروه مهندسی و تولیدی فرابنفش و فراپوشرنگ پارسیان متشکل از واحدهای تولیدی مختلف، توانسته است پس از گذشت بیش از سه دهه بعنوان یکی از قطبهای تخصصی تولیدکننده انواع مرکبهای چاپ و بسته بندی، چسبهای صنعتی، قطعات پلیمری و پوششهای پیشرفته در کشور مطرح شود. این مجموعه فعالیت خود را بعنوان یکی از شرکتهای پیشتاز در تولید مرکبهای تابش پز در کشور در اوایل دهه هفتاد آغاز نمود. رویکرد دانش بنیان، نگاه ویژه در جهت بومی سازی محصولات وارداتی، بهره گیری از فناوری های جدید، جذب متخصصین کارآمد و تجهیزات پیشرفته همواره سبب گشته تا محصولات تولیدی توسط این گروه مهندسی و تولیدی در زمره با کیفیت ترین محصولات مورد مصرف در صنایع رنگ و پلیمر در کشور قرار گیرد.
در حا
ل حاضر گروه مهندسی و تولیدی فراپوشرنگ پارسیان واقع در شهرک صنعتی کاسپین بعنوان یکی از مهم ترین تامین کنندگان انواع مرکب، ورنی و چسب در صنایع چاپ و بسته بندی در کشور مشغول به فعالیت می باشد.

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید